
Дитячий електромобіль джип Bambi JJ2066EBLR-1 до 30 кг Q-STORE -shopping-without-problems-
11 988 ₴
- Готово к отправке
- Код: JJ2066EBLR-1
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
РОЗМІРИ МОБІЛЯ довжина 110см
ширина по дзеркалах / по колесам 68см / 57см
висота 55см
МОТОР КІЛЬКІСТЬ/V/RPM 2шт / 12V / RPM12000
БАТАРЕЯ V/AH 6V7AH
КІЛЬКІСТЬ 2
ЧАС НА ЗАРЯДКУ 8-12год
ЗАРЯДКА 12V/1A
ДОПУСТИМІСТЬ НАВАНТАЖЕННЯ ЗА ВАГОЮ до 30кг
ЗА ВІКОМ 37-96мес
СТАРТ КНОПКА +
ЗВУК ПРИ СТАРТІ +
ПОВІЛЬНИЙ СТАРТ +
ПОВІЛЬНИЙ СТОП +
КОЛ_ВО ШВИДКОСТЕЙ В МАШИНІ 2
НА ПУЛЬТІ 3
ТУМБЛЕР ПЕРЕМИКАННЯ ШВИДКОСТЕЙ +
ШВИДКІСТЬ км/год 3-5км/год
РУХ ВПЕРЕД-НАЗАД ВАЖІЛЬ +
СВІТЛО ФАРИ ПЕРЕДНІ +
ЗАДНІ ФАРИ +
БАМПЕР (задній) +
ПАНЕЛЬ +
ЗВУК РЕГУЛЮВАННЯ ГУЧНОСТІ +
ЧІП(КИТ/АНГЛ) англ
СИГНАЛ НА КЕРМІ так / працює від 2-х батарейок АА (у комплект не входять)
ДОП. КНОПКИ НА ПАНЕЛІ MP3 +
SD слот + карта пам'яті
USB +
ІНДИКАТОР БАТАРЕЇ +
ПУЛЬТ УПРАВЛІННЯ 2,4 G +
BLUETOOTH(STOP BUTTON) +
СИДІННЯ 1/2-місцевий 1
РЕМЕНІ БЕЗПЕКИ 3-х точкові
ШКІРА +
КОЛЕСА ЄВА +
РОЗМІР КОЛЕСА/ДИСКА 25см / 21см
КОРПУС ЗВИЧАЙНИЙ +
КОРОБКА КОЛ_ВО ВЕРСТВ 7
білий КОЛІР КАРТОНУ
ДОП. ФУНКЦІЇ ОБ ДВЕРІ в СТОРОНИ +
АМОРТИЗАТОРИ задні
КОРОБКА (БРУТТО/НЕТТО/РОЗМІР) 20кг / 14,5 кг / 110-58-41см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Максимальная скорость | 5 км/ч |
| Марка | Audi |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Тип | Электромобиль |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага товару | 20 |
| Вид | транспорт |
| Вид електроавтомобіля | Джип |
| Возраст | От 3-х лет |
| Габарити: висота | 58 |
| Габарити: довжина | 41 |
| Габарити: ширина | 110 |
| Гарантія | 14 днів |
| Двигатель | 2 мотори/25W |
| Диаметр колеса | 26 см мм |
| Живлення іграшки | Акумулятор |
| Количество мест | 1-місний |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість точок кріплення ременя | 3 |
| Максимальная нагрузка | 30 кг |
| Материал | Комбинированный |
| Материал колес | Гумове покриття |
| Пол | Унисекс |
| Привод | 2WD |
| Радіокерування | Да |
| Состояние | нове |
| Упаковка | Картонная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 11 988 ₴









