
Дитячий електромобіль Bambi M 4140EBLR-1 до 25 кг Q-STORE -shopping-without-problems-
12 672 ₴
- Готово к отправке
- Код: M 4140EBLR-1
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
РОЗМІРИ МОБІЛЯ довжина 116см
ширина по дзеркалах/по колесам 75см / 63див
висота 57см
МОТОР КІЛЬКІСТЬ/V/RPM 4шт / 12V / 12000
тумблер перемикання 2мотора / 4мотора +
БАТАРЕЯ V/AH 12V 9AH
КІЛЬКІСТЬ 1
ЗАРЯДКА V/mA 12V /1000mA
ШТЕКЕР круглий одинарний
ДОПУСТИМІСТЬ НАВАНТАЖЕННЯ ЗА ВАГОЮ до 25кг
ЗА ВІКОМ 37-95месяцев
СТАРТ КНОПКА +
ЗВУК ПРИ СТАРТІ +
ПОВІЛЬНИЙ СТАРТ +
ПОВІЛЬНИЙ СТОП +
КОЛ_ВО ШВИДКОСТЕЙ В МАШИНІ 2
НА ПУЛЬТІ 3
ТУМБЛЕР ПЕРЕМИКАННЯ ШВИДКОСТЕЙ +
ШВИДКІСТЬ км/год 3-8км/год
РУХ ВПЕРЕД-НАЗАД ВАЖІЛЬ +
СВІТЛО ФАРИ ПЕРЕДНІ +
ЗАДНІ ФАРИ +
ПАНЕЛЬ +
КНОПКА ВКЛ/ВИКЛ СВІТЛА +
ЗВУК РЕГУЛЮВАННЯ ГУЧНОСТІ +
ЧІП(КИТ/АНГЛ) англ
МУЗИКА +
ДОД. КНОПКИ НА ПАНЕЛІ MP3 +
SD слот+карта пам'яті
USB +
ІНДИКАТОР БАТАРЕЇ +
APP +
ПУЛЬТ УПРАВЛІННЯ 2,4 G +
BLUETOOTH(STOP BUTTON) +
СИДІННЯ 1/2-місцевий 1
РЕМЕНІ БЕЗПЕКИ 5-ти точковий
ШКІРА +
КОЛЕСА ЄВА +
РОЗМІР КОЛЕСА/ДИСКА 25см / 19см
КОРПУС ЗВИЧАЙНИЙ +
КОРОБКА КОЛ_ВО ВЕРСТВ 7
КОЛІР КАРТОНУ (БІЛИЙ/КОРИЧНЕВИЙ) коричневий
ДОП. ФУНКЦІЇ ОБ ДВЕРІ в СТОРОНИ +
АМОРТИЗАТОРИ задні
КОРОБКА (БРУТТО/НЕТТО/РОЗМІР) 23,8 кг / 19,5 кг / 116-62-38кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Максимальная скорость | 8 км/ч |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Тип | Электромобиль |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага товару | 23.8 |
| Вид | транспорт |
| Вид електроавтомобіля | Машина |
| Возраст | От 3-х лет |
| Габарити: висота | 62 |
| Габарити: довжина | 38 |
| Габарити: ширина | 116 |
| Гарантія | 14 днів |
| Двигатель | 4 мотора/30W |
| Диаметр колеса | 25 см мм |
| Живлення іграшки | Акумулятор |
| Количество мест | 1-місний |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість точок кріплення ременя | 5 |
| Максимальная нагрузка | 25 кг |
| Материал | Комбинированный |
| Материал колес | Гумове покриття |
| Пол | Унисекс |
| Привод | 4WD |
| Радіокерування | Да |
| Состояние | нове |
| Упаковка | Картонная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 12 672 ₴








