
Дитячий електромобіль Bambi M 3906(MP4)EBLRS-2 до 35 кг Q-STORE -shopping-without-problems-
22 698 ₴
- Готово к отправке
- Код: M 3906(MP4)EBLRS-2
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
РОЗМІРИ МОБІЛЯ довжина-135см
ширина по дзеркалах/по колесам 82см/75см
висота 65см
МОТОР КІЛЬКІСТЬ/V/RPM 4шт/12V/RPM15000
тумблер перемикання 2мотора/4мотора
БАТАРЕЯ V/AH 12V7AH PRO
КІЛЬКІСТЬ 2шт
ЗАРЯДКА V/mA 12V/1000mA
ШТЕКЕР круглий одинарний
ДОПУСТИМІСТЬ НАВАНТАЖЕННЯ ЗА ВАГОЮ до 35 кг
ЗА ВІКОМ 37-96мес
СТАРТ ПОВОРОТ КЛЮЧА +
ЗВУК ПРИ СТАРТІ +
ПОВІЛЬНИЙ СТАРТ +
ПОВІЛЬНИЙ СТОП +
КОЛ_ВО ШВИДКОСТЕЙ В МАШИНІ 1
НА ПУЛЬТІ 3
РУХ ВПЕРЕД-НАЗАД ТУМБЛЕР +
СВІТЛО ФАРИ ПЕРЕДНІ +
ЗАДНІ ФАРИ +
ПАНЕЛЬ +
ВКЛЮЧЕННЯ ПОВОРОТОМ КЛЮЧА +
ЗВУК РЕГУЛЮВАННЯ ГУЧНОСТІ +
МУЗИКА +
СИГНАЛ НА КЕРМІ +
ДОД. КНОПКИ НА ПАНЕЛІ MP4 МОНІТОР +
КАРТА ПАМ'ЯТІ +
USB +
міні USB +
ІНДИКАТОР БАТАРЕЇ +
ПУЛЬТ УПРАВЛІННЯ 2,4 G +
BLUETOOTH(STOP BUTTON) +
СИДІННЯ 1/2-місцевий 1
РЕМЕНІ БЕЗПЕКИ 5-ти точковий
ШКІРА +
КОЛЕСА ЄВА +
РОЗМІР КОЛЕСА/ДИСКА 31см/24см
КОРПУС ФАРБОВАНИЙ +
КОРОБКА КОЛ_ВО ВЕРСТВ 7
КОЛІР КАРТОНУ (БІЛИЙ/КОРИЧНЕВИЙ) коричневий
ДОП. ФУНКЦІЇ ОБ ДВЕРІ в СТОРОНИ +
РУЧКА-ВАЛІЗА для зручного переміщення +
АМОРТИЗАТОРИ НАЯВНІСТЬ і КОЛ_ВО задні
КОРОБКА (БРУТТО/НЕТТО/РОЗМІР) 36кг/30кг/138-74-48см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Максимальная скорость | 5 км/ч |
| Марка | Lexus |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Тип | Электромобиль |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага товару | 36 |
| Вид | транспорт |
| Вид електроавтомобіля | Машина |
| Возраст | От 3-х лет |
| Габарити: висота | 74 |
| Габарити: довжина | 48 |
| Габарити: ширина | 138 |
| Гарантія | 14 днів |
| Двигатель | 4 мотори/35W |
| Диаметр колеса | 315.0 мм мм |
| Живлення іграшки | Акумулятор |
| Количество мест | 1-місний |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість точок кріплення ременя | 5 |
| Максимальная нагрузка | 35 кг |
| Материал | Комбинированный |
| Материал колес | Гумове покриття |
| Пол | Унисекс |
| Привод | 4WD |
| Радіокерування | Да |
| Состояние | нове |
| Упаковка | Картонная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 22 698 ₴





