
Дитячий електроквадроцикл Bambi Racer M 4959EBLR-1 до 25 кг Q-STORE -shopping-without-problems-
8 355 ₴
- Готово к отправке
- Код: M 4959EBLR-1
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Тип квадроцикл
Розміри товару довжина 82см
ширина по дзеркалах/ по колесам 53см
висота 56см
вага 12,3 кг
висота від підлоги до сидіння 37см
висота від підніжки до сидіння 21см
Допустимість навантаження За вагою до 25кг
За віком 3-5 років
Мотор Кількість/V/RPM 2*12V / RPM13000
Батарея К-ть/V/AH 12V7-9AH
Індикатор батареї -
Зарядка V/mA 12V / 1000mA
Час на зарядку 8-10ч
Індикатор зарядки +
Старт Старт з кнопки
Звук при старті +
Плавний старт у звичайному режимі +
Швидкість км/год 3-5км/ч
Кількість швидкостей на панелі/на пульті 2/3
Ручка газу -
Педаль-гальмо -
Світло Фари Передні
Підсвічування немає
Кнопка вкл/викл світла +
Звук Музика MP3+USB
Карта пам'яті +
Сигнал на кермі
BLUETOOTH +
Управління Пульт управління 2,4 G(STOP BUTTON)
App(додаток) +
Рух вперед/назад кнопка
Сидіння Кількість місць 1
Ремені безпеки немає
Матеріал еко-шкіра
Ширина посадкового місця 14см
Колеса Матеріал EVA
Розмір передніх колес/дисків 25см /14см
Розмір задніх коліс/дисків 25см /14см
Простий монтаж -
Корпус Матеріал Пластик
Дах -
Амортизатори Передні -
Задні -
Доп.Функції Двері об'явл. немає
Демо-режим -
Рід.ручка -
Доп. Коліщатка -
Кондиціонер -
Килимок -
Причіп -
Доп.елементи -
КОРОБКА Брутто/Розмір 14,55 кг /84-44-37см
Кількість шарів 5
Наявність кольорового постера -
коричневий Колір картону
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Максимальная скорость | 5 км/ч |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Тип | Электромобиль |
| Цвет | Коричневый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага товару | 14.55 |
| Вид | транспорт |
| Вид електроавтомобіля | Квадроцикл |
| Возраст | От 3-х лет |
| Габарити: висота | 44 |
| Габарити: довжина | 37 |
| Габарити: ширина | 84 |
| Гарантія | 14 днів |
| Двигатель | 2 мотори/35W |
| Диаметр колеса | 25 см мм |
| Живлення іграшки | Акумулятор |
| Количество мест | 1-місний |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальная нагрузка | 25 кг |
| Материал | Комбинированный |
| Материал колес | Гумове покриття |
| Пол | Унисекс |
| Привод | 2WD |
| Радіокерування | Да |
| Состояние | нове |
| Упаковка | Картонная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 8 355 ₴
