
Дитячий батут із захисною сіткою MS 0500 на пружинах Q-STORE -shopping-without-problems-
7 758 ₴
- Готово к отправке
- Код: MS 0500
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики: - діаметр батута: 183 см;
- висота від підлоги до полотна батута: 66 см;
- висота від підлоги до верху сітки батута: 130 см;
- пружини: 36 шт;
- кількість опор: 3 шт W-образних;
- витримують масу людини до 80 кг;
Рама: сталь з порошковим напиленням;
Полотно: високоміцний і еластичний поліпропілен;
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Profi |
| Страна производитель | Китай |
| Количество опор | 3 (шт.) |
| Конструкция | Круглая |
| Материал рамы | Сталь |
| Тип | Батут |
| Максимальная нагрузка | 80 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Возраст | От 3-х лет |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Габарити: висота | 20 |
| Габарити: довжина | 105 |
| Габарити: ширина | 51 |
| Гарантія | 14 днів |
| Диаметр | 183.0 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальный вес | 80.0 кг |
| Материал | Метал /текстиль |
| Можливість встановлення додаткових опцій | зовнішня |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | нове |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Різнобарвний |
Информация для заказа
- Цена: 7 758 ₴
