
Дитячий надувний басейн 57422, 147-33 см Q-STORE -shopping-without-problems-
583 ₴
- Готово к отправке
- Код: 57422
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дитячий надувний басейн INTEX 57422 Захід сонця має яскраві і веселі кольори, які завжди підбадьорять і піднімуть настрій вашого малюка. Просто і швидко встановлюється, так як має 3 незалежних надувних відсіки, кожен з яких можна накачати окремо. Для надування можна придбати будь-який насос INTEX для надувних бассейнів. Компактно складається і мало важить - з таким басейном зручно ходити на пляж і брати його в подорожі. Не варто турбуватися про міцність такого басейну - він зроблений з міцного вінілу нового покоління. Такому басейну не страшні стрибки і його складно проткнути. А якщо така неприємність і сталася, то її легко виправити - в комплект входить набір для швидкого ремонту. Дитячий басейн моделі 57422 прекрасно підходить для саду і дачі, його яскраві фарби будуть залучати ваш погляд, де б ви не знаходилися - це дозволить вам не випускати з уваги вашого малюка.
Рекомендується для дітей від 1 року до 6 років.
Діаметр: 147 см.
Висота: 33см.
Вага: 1.7 кг.
Товщина вінілу: 0.20 мм
Ємність: 335 л при 80% наповнення.
Насос: підходить будь-який для надувних виробів. Купувати окремо.
Виробник: Intex.
Країна виробництва: Китай
Особливість, специфіка продукції з резини / ПВХ в тому, що матеріал досить чутливий до впливу зовнішніх факторів (наприклад: до пошкоджень гострими предметами і т.д.). Виходячи з цього, пошкодження товару з ПВХ, пов'язані з витоком: мікро проколи, проколи, подряпини, порізи, розриви (відпливу), деформація, як наслідок перекачування, відносяться виробником до пошкоджень під час експлуатації, тому гарантія від виробника не надається. З цією інформацією можна детальніше ознайомитися в інструкції-вкладиші якої виробник комплектує кожну упаковку товару.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Вес | 1.7 кг |
| Высота | 33 см |
| Диаметр | 147 см |
| Состояние | Новое |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Разные цвета |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага товару | 1.7 |
| Вид | Басейн |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Габарити: висота | 33 |
| Габарити: довжина | 30 |
| Габарити: ширина | 9.5 |
| Гарантія | Обміну та поверненню не підлягає |
| Объем, л | 335 |
| Пол | Унисекс |
Информация для заказа
- Цена: 583 ₴

