
Дитячий надувний басейн 58439 круглий 330 літрів Q-STORE -shopping-without-problems-
538 ₴
- Готово к отправке
- Код: 58439
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Барвистий дитячий надувний басейн Intex 58439, представлений в приємному забарвленні в серії Wild Geometry Pool, з високими комфортабельними бортиками 33 см стане незамінним атрибутом для веселого проведення часу в теплу пору року. Зручна у використанні модель (об'єм 335 л) надувається і складається за лічені хвилини, і не займає багато місця. Конструкція круглої форми з плоским дном, з діаметром 147 см, розроблена з зносостійкого, міцного вінілу першокласної якості, який витримує підвищені навантаження, а також при тривалому перебуванні на відкритому сонці не виділяє їдких, небезпечних компонентів. Дитячий універсальний басейн, Призначений для діток від 12-ти місяців, в зібраному вигляді важить всього 1,8 кг, тому його зручно не тільки використовувати в домашніх умовах і встановлювати у дворі, а й можна брати з собою, вирушаючи на відпочинок біля водойми за межі міста.
Особливість, специфіка продукції з резини / ПВХ в тому, що матеріал досить чутливий до впливу зовнішніх факторів (наприклад: до пошкоджень гострими предметами і т.д.). Виходячи з цього, пошкодження товару з ПВХ, пов'язані з витоком: мікро проколи, проколи, подряпини, порізи, розриви (відпливу), деформація, як наслідок перекачування, відносяться виробником до пошкоджень під час експлуатації, тому гарантія від виробника не надається. З цією інформацією можна детальніше ознайомитися в інструкції-вкладиші якої виробник комплектує кожну упаковку товару.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1.8 кг |
| Высота | 33 см |
| Диаметр | 147 см |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Желтый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Басейн |
| Возраст | От 3-х лет |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Габарити: висота | 25.4 |
| Габарити: довжина | 22.8 |
| Габарити: ширина | 8.2 |
| Гарантія | Обміну та поверненню не підлягає |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал | ПВХ |
| Объем, л | 335 |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | нове |
| Тип | Надувные |
Информация для заказа
- Цена: 538 ₴
