
Дитячий надувний басейн Конус 58431 на 808 л Q-STORE -shopping-without-problems-
794 ₴
- Готово к отправке
- Код: 58431
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дитячий басейн 58431 має конусоподібну форму. Його розміри дуже компактні, але при цьому в ньому зможе зручно розташуватися кілька дітлахів. Він має 2 повітряні камери з подвійними клапанами. Басейн 58431 зможе подарувати малюкові яскраві і незабутні враження, а його батькам радість. Виготовлений з міцного вінілу.
Вік: 3+
Діаметр: 188 см.
Висота: 46см.
Вага: 2.7 кг.
Товщина вінілу: 0.30мм.
Ємність: 669 л. при 80% наповнення.
Виробник: Intex.
Країна виробництва: Китай
Особливість, специфіка продукції з резини / ПВХ в тому, що матеріал досить чутливий до впливу зовнішніх факторів (наприклад: до пошкоджень гострими предметами і т.д.). Виходячи з цього, пошкодження товару з ПВХ, пов'язані з витоком: мікро проколи, проколи, подряпини, порізи, розриви (відпливу), деформація, як наслідок перекачування, відносяться виробником до пошкоджень під час експлуатації, тому гарантія від виробника не надається. З цією інформацією можна детальніше ознайомитися в інструкції-вкладиші якої виробник комплектує кожну упаковку товару.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Вес | 2.8 кг |
| Высота | 46 см |
| Диаметр | 188 см |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага товару | 2.7 |
| Вид | Басейн |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Габарити: висота | 32 |
| Габарити: довжина | 40 |
| Габарити: ширина | 15 |
| Гарантія | Обміну та поверненню не підлягає |
| Объем, л | 808 |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | нове |
Информация для заказа
- Цена: 794 ₴


