Дитячий бокс 0331 Profi Boxing дасть можливість дитині відчути себе справжнім спортсменом, який готується до поєдинку на рингу. Боксерський набір 0331 складається з груші, діаметром 20 сантиметрів, стійки, висота якої регулюється від 90 до 110 сантиметрів, і рукавичок. Для додаткової стійкості нижню підставку можна заповнити водою або піском. Розвиває спритність, координацію рухів.
Вік: 5 +
Розміри упаковки: 48х38х8 сантиметрів
Виробництво: Китай
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Profi |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Высота | 48 мм |
| Длина | 38 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага товару | 3 |
| Возраст | От 5-ти лет |
| Габарити: висота | 38 |
| Габарити: довжина | 48 |
| Габарити: ширина | 8 |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | нове |
| Тип | Бокс |
| Цвет | Черно-красный |
Информация для заказа
- Цена: 779 ₴


