
Дитячий килимок Мозаїка Алфавіт M 2736 укр. мовою Q-STORE -shopping-without-problems-
335 ₴
- Готово к отправке
- Код: 2736
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дитячий килимок-пазл Мозаїка M 2736 Алфавіт - це десять деталей 29х29 сантиметрів, які з'єднуються всі разом за типом пазлів. У підсумку з елементів мозаїки М 2736 виходить м'який чудовий килимок, на якому можна сидіти під час гри. Але і це не все. На кожній частині є зображення букв і цифр, а це значить, що під час гри Ваш малюк зможе дуже легко запам'ятати їх. У комплекті 10 елементів однакового розміру.
Вік: 1+
Упаковка: 29х29х0,8 сантиметрів
Виробник: Китай
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | METR+ |
| Возраст | От 6 мес |
| Количество составных элементов | 10 шт |
| Материал | Пенополиэтилен |
| Пол | Унисекс |
| Цвет | Разные цвета |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 100 мм |
| Длина упаковки | 290 мм |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
| Ширина упаковки | 290 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Возрастная группа | від 0,5 років |
| Габарити: висота | 29 |
| Габарити: довжина | 29 |
| Габарити: ширина | 8 |
| Состояние | нове |
| Тип | Килимок пазл |
Информация для заказа
- Цена: 335 ₴
