
ДБЖ (Mini UPS) для роутера MARSRIVA KP1 EC 8000mAh (18W; Output DC 12/12/9/5V; USB 5V/2.1A) Q-STORE -shopping-without-problems-
1 727,19 ₴
- Нет в наличии
- Код: KP1EC
Marsriva KP1 EC — Mini UPS для роутера
Marsriva KP1 EC підтримує стабільну роботу роутера та мережевих пристроїв під час відключень світла. Інтернет залишається доступним навіть тоді, коли основне електроживлення зникає.
Пристрій оснащений акумулятором 8000 mAh і може одночасно живити кілька девайсів із загальною потужністю до 18 W. Миттєве перемикання на батарею гарантує безперервну роботу без розривів з`єднання.
4 DC-порти та USB 5 V / 2.1 A забезпечують сумісність із роутерами, ONT, модемами та іншими малопотужними пристроями. Світлодіодна індикація підкаже поточний стан живлення, а повітряне охолодження відповідає за стабільну роботу без перегріву.
Компактний корпус із можливістю настінного кріплення дозволяє зручно розмістити пристрій навіть у невеликому просторі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Marsriva |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | DC |
| Выходные интерфейсы | 4 × DC; USB |
| Гарантія в місяцях | 6 |
| Емкость аккумулятора | 8000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V; 9 V; 12 V |
| Загальна потужність | 18 W |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Комплект поставки | Пристрій; мережевий кабель; два кабелі DC-DC; інструкція |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 5 |
| Материал корпуса | ABS |
| Модель Power bank | KP1EC |
| Назначение | Для роутерів |
| Особенности | Слоти для настінного кріплення на задній панелі |
| Поддержка MagSafe | Нет |
| Розміри | 108 × 173 × 31.8 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Литий-ионные (Li-ion) |
| Цвет корпуса | Black |
- Цена: 1 727,19 ₴




