
Зовнішній акумулятор HOCO DB25 Emergency UPS power bank(EU)(8800mAh) White Q-STORE -shopping-without-problems-
1 214,12 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6931474766182
Hoco DB25 — це портативний зарядний пристрій (power bank) з функцією міні-UPS для роутерів 5v/9v/12v.
Hoco DB25 має вбудовану літієву батарею ємністю 8800 mAh і мікропроцесорний контролер, що забезпечує високу надійність. Виробником передбачено захист від короткого замикання та захист від надмірної зарядки.
Дана модель підтримує вхідну напругу 100v~240v/50-60 Hz та вихідну напругу 5V USB Port; 9V/12V DC; 15V/24V. Принцип роботи Hoco DB25 полягає в тому, що він підключається до роутера через кабель DC і автоматично перемикається на батарею, коли вимикається світло.
Великою перевагою Hoco DB25 є функція автозапуску при підключенні до електрики та можливість ручного увімкнення та вимкнення. Завдяки перемикачам ви зможете самостійно регулювати вихідну напругу зарядного пристрою. Передбачено вхід USB-A для заряджання вашого смартфона. Світлодіодний індикатор, встановлений на корпусі зарядного пристрою, показуватиме 25%, 50%, 75% та 100% ємності акумулятора.
Отже, якщо ви хочете залишатися на зв'язку при вимкненні світла, то портативний зарядний пристрій для роутерів Hoco DB25 — найкращий варіант саме для вас.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Цвет корпуса | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходные интерфейсы | USB Type-A; 2 × RJ45; 2 × DC |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Емкость аккумулятора | 8800 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V; 9 V; 12 V |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Модель Power bank | DB25 |
| Мощность | 12 W |
| Назначение | Для роутерів |
| Розміри | 160 × 105 × 27.5 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Литий-ионные (Li-ion) |
| Тип заряджання | Дротове |
| Функції зарядки | Quick Charge 3.0 |
- Цена: 1 214,12 ₴






