Стильний дизайн
SHARP EM-KS2AEU-B — електросамокат, розроблений з особливою ретельністю та увагою до деталей. Красива елегантна матово-чорна рама поєднується з холодними червоними акцентами. Такі червоні деталі, як гальмівний трос та задній затискач, надають цьому транспорту по-справжньому динамічного характеру.
Зручні великі колеса
Великі надувні 10-дюймові колеса забезпечують відмінну стійкість, м'якшу їзду та здатність з легкістю долати тріщини. Колеса SHARP EM-KS2AEU-B забезпечують неймовірно комфортну їзду, яку ви дійсно оціните в далеких поїздках.
Високопродуктивний акумулятор
Акумулятор ємністю 10,4 Ah дозволяє їздити на дальність до 40 км. Ви можете легко контролювати його заряд через вбудований дисплей або застосунок. Акумулятор можна повністю зарядити приблизно за 6–8 годин.
Відмінна амортизація
Подвійна задня підвіска забезпечує цьому електросамокату неймовірно плавну і спокійну їзду дратівливими вибоїнами міських доріг. Все, що ви помітите, — це безпрецедентний комфорт та справжнє задоволення від водіння.
Завжди на зв'язку
Завдяки застосунку Sharp Life вся необхідна туристична інформація буде прямо на вашому телефоні. А завдяки вбудованому USB-порту ваш телефон завжди буде заряджений.
Інформативний дисплей
Рівень заряду батареї, швидкість, пройдена відстань і включена передача — все це відображається на великому зрозумілому дисплеї. Це означає, що ви завжди повністю контролюєте ситуацію та можете стежити за рухом транспорту.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sharp |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 21.6 кг |
| Диаметр колес | 254 |
| Додаткові характеристики | Механічний дзвінок, управління через додаток, подвійна тормозна система, LED-дисплей |
| Емкость батареи | 10400 |
| Мoдель | EM-KS2AEU-B |
| Максимальна дальність пробігу, км | 40 |
| Максимальна швидкість, км/год | 25 |
| Максимальний кут підйому | 15° |
| Материал | Алюминий |
| Мощность | 350 |
| Необхідний час для повного заряду | 6 – 8 год |
| Номінальна напруга двигуна | 36 V |
| Розмір в розкладеному вигляді, мм | 470 × 1190 × 1065 |
| Розмір в складеному вигляді, мм | 470 × 455 × 1065 |
| Розмір упаковки, мм | 205 × 520 × 1215 |
| Рівень захисту від вологи | IPX4 |
| Сиденье | Без сидіння |
- Цена: 31 424,25 ₴







