
Світильник Baseus Comfort Reading Mini Clip Lamp Dark Gray Q-STORE -shopping-without-problems-
439,37 ₴
- Готово к отправке
- Код: DGRAD-0G
Світильник Baseus Comfort Reading Mini Clip Lamp Dark Gray ─ підходить для читання ввечері, підсвічування нот, роботи за столом чи ноутбуком. Завдяки невеликій вазі та компактним розмірам світильник можна взяти з собою у поїздку.
Дископодібна матова лінза забезпечує відмінне освітлення всього робочого столу, пом'якшує інтенсивний промінь світла, роблячи його безпечним для очей.
Настільна кільцева лампа на гнучкій ніжці має м'яке, натуральне світло з температурою 4000К. Цей тип освітлення є розслаблюючим для очей під час читання чи роботи за столом, ноутбуком.
Сенсорна кнопка в основі лампи відповідає за включення/вимикання аксесуара та перемикання між трьома режимами яскравості.
Вбудований акумулятор ємністю 350мАч надає живлення на 5 годин безперервної роботи при максимальній яскравості та до 24 годин при мінімальній.
Гнучка ніжка має силіконову оболонку, яка не схильна до деформації при згинанні. Прищіпка для кріплення з плаваючою основою надійно захоплює плоскі об'єкти завтовшки до 28мм.
У комплект поставки входить настільна лампа, прищіпка для кріплення та кабель MicroUSB.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип | Настольная лампа |
| Тип крепления | Прищепка |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 350 mAh |
| Вид встановлення | Кріпиться за стіл |
| Димерування (регулювання яскравості) | З димеруванням |
| Кабель | MicroUSB |
| Мoдель | Comfort Reading Mini Clip Lamp |
| Материал | Пластик |
| Мощность | 3 W |
| Особенности | 3 режими роботи, бездротова |
| Розміри | 290 × 43 × 30 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Температура кольору | 4000K |
| Тип джерела світла | Вбудований світлодіод (LED) |
| Час заряджання | 2 год |
- Цена: 439,37 ₴



