
Світильник HOCO HX15 1.5W. 1200 mAh. Smart clock night light White Q-STORE -shopping-without-problems-
262,82 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6942007671842
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
HOCO HX15 1.5W. 1200 mAh. Smart clock night light White — це сучасний LED-нічник, який поєднує компактність, яскраве освітлення та широкий функціонал. Завдяки розумному дизайну, його можна використовувати як настільний, підвісний світильник.
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ
−Нічник — м’яке тепле світло для комфортного засинання.
−Атмосферне підсвічування — створює затишок у кімнаті.
−Допомога у засинанні — ідеальний супутник перед сном.
−Годинник та режим будильника — прокидайтеся легко та вчасно.
−Плавне регулювання яскравості — від м’якого світла до яскравого освітлення.
Гарний вибір для спальні, дитячої кімнати або як подарунок.
Поєднує нічник, будильник та декоративне підсвічування в одному пристрої!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип светильника | Подвесной |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1200 mAh |
| Вид встановлення | Портативна, також можна підвісити на стіну |
| Комплект поставки | Світильник; кабель USB-C |
| Мoдель | HX15 |
| Материал | ABS-пластик |
| Мощность | 1.5 W |
| Особенности | Вбудований годинник |
| Розміри | 116 × 89 × 89 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Температура кольору | 3000 - 6500К |
| Тип джерела світла | Вбудований світлодіод (LED) |
| Цвет | white |
| Час заряджання | 2.5 год |
Информация для заказа
- Цена: 262,82 ₴







