Знайдіть ідеальне рішення для комфортного освітлення з настільною лампою з акумулятором HOCO HX10 Clip table lamp White. Ця функціональна лампа призначена не тільки для роботи та навчання, але й ідеально підходить для дитячих кімнат та для читання.
HOCO HX10 оснащена енергоефективними світлодіодами, що забезпечують потужність 2Вт та світловий потік 200 люменів. Лампа має вбудовану літієву батарею ємністю 1200 мА/г, що дозволяє використовувати її в будь-якому місці.
Ця лампа має сучасний дизайн з білою основою. Виготовлена з пластику, вона легка та зручна в використанні. Лампа має гнучку ніжку, що дозволяє легко змінювати висоту та кут нахилу плафону. Крім того, лампа має прищіпку для зручного кріплення.
HOCO HX10 має регулювання кольорової температури та яскравості. Завдяки сенсорному вимикачу, ви можете легко налаштувати освітлення відповідно до ваших потреб.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1200 mAh |
| Вид встановлення | Кріпиться за стіл |
| Димерування (регулювання яскравості) | З димеруванням |
| Мoдель | HX10 |
| Материал | ABS-пластик |
| Мощность | 2 W |
| Особенности | Гнучка ніжка, кріпиться до столу |
| Розміри | 120 × 62 × 450 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Температура кольору | 3000 - 5000K |
| Тип джерела світла | Вбудований світлодіод (LED) |
| Час заряджання | 4 |
- Цена: 347,95 ₴







