Сучасна камера Xiaomi Smart Camera C700 подбає, щоб потрібне місце завжди знаходилося під контролем. Завдяки роздільній здатності 3840x2160 ви зможете насолодитися деталізованою картинкою, на якій видно навіть найдрібніші деталі. При цьому камера здатна знімати як днем, так і вночі, що робить її ідеальним варіантом для цілодобового використання.
Розробники обладнали камеру спеціальним датчиком, який виявляє рух у кадрі, включає запис відео, а також надсилає сповіщення на смартфон власника. Водночас камера вміє відфільтровувати зміни у освітленні, рух комах та інші помилкові тривоги, роблячи максимально точні спостереження.
Тепер ви зможете спілкуватися з рідними та колегами з будь-якої точки світу. Для цього камера обладнана зручною функцією голосового спілкування з ефективними алгоритмами шумоподавлення. Вона синхронізується з будь-яким пристроєм на базі Android та iOS за допомогою Wi-Fi з'єднання.
Завдяки особливій підвісці модуль камери здатний повертатися на 355 градусів, при цьому кут огляду по вертикалі дорівнює 110 градусів. Це дозволить фіксувати все, що відбувається у вибраному місці. Положення камери можна налаштовувати легким рухом руки у мобільному додатку Mi Home.
Xiaomi Smart Camera C700 відрізняється лаконічним дизайном, який чудово впишеться в інтер'єр будь-якої кімнати. Завдяки неймовірно компактним розмірам модель практично не займе місця і не викликатиме дискомфорту. Крім того, вона має міцний пластиковий корпус і здатна впевнено працювати у температурному діапазоні від -10° до +40°С.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 362 г |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | Wi-Fi |
| Мoдель | Smart Camera C700 |
| Максимальное разрешение видео | Ultra HD 4K (3840 × 2160) |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Камера 8 МП, інфрачервона підсвітка дальністю до 10 м, режим день/ніч, датчик руху, датчик звуку |
| Підтримка карти пам'яті | До 256GB |
| Розміри | 82 × 82 × 130 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Угол обзора | 110° нахил, 355° поворот град. |
| Цвет | 7068 |
- Цена: 3 056,15 ₴





