
Фен Rechargeable wireless hair dryer VVU CFJ-2 (24V) White CN (Дефект упаковки) Q-STORE -shopping-without-problems-
2 628,21 ₴
- Нет в наличии
- Код: CFJ-2/24V
Rechargeable wireless hair dryer VVU CFJ-2 (24 V) White — це сучасний портативний фен, що працює від акумуляторів. Постачається у святковому пакованні із соєвою свічкою, щоб стати ідеальним подарунком!
Стильний вигляд
Фен Rechargeable wireless hair dryer VVU CFJ-2 (24 V) виконаний у стриманому футуристичному дизайні. Має привабливий білий колір. Завдяки відсутності проводів він займає менше місця при зберіганні.
Бездротова конфігурація
Акумуляторний фен CFJ-2 має безліч переваг завдяки безпровідній конфігурації. Фен на акумуляторах дозволяє сушити й укладати волосся де завгодно. Навіть якщо розетка далеко від дзеркала — це більше не проблема.
Крім того, буває, що розетка розташована не з руки, і тоді кабель постійно заважає. Акумуляторний фен не створює подібних перешкод. Ним зручно буде користуватися як правші, так і лівші.
У похід, на кемпінг, у поїздку
Акумуляторний фен відрізняється компактними габаритами, тому дуже зручний у транспортуванні. Його комфортно брати із собою в поїздки, на кемпінг, у похід. А ще заряджений фен на акумуляторах стане в пригоді за відсутності світла.
Функціональність
Фен Rechargeable wireless hair dryer VVU CFJ-2 (24 V) має 6 акумуляторів ємністю по 2600 mAh, тобто сумарна ємність 15 600 mAh. Для повної зарядки девайсу потрібно 5–6 год. Потужність 400 W. Працює фен у двох режимах — холодного й теплого повітря.
Захист волосся
Фен на акумуляторах від бренду VVU працює в режимі щадного теплого повітря. Температура потоку повітря 57°. При такій температурі волосся не пересушується і не травмується, воно захищене від пошкоджень.
Подарункове паковання
Такий фен може стати чудовим вибором для подарунка, тому він постачається спеціально у святковому пакованні.
Доповнює подарунок соєва свічка ручної роботи — тренд інстаграму сьогодні! Соєва свічка значно якісніша, ніж звичайна парафінова. А ще вона має надзвичайно приємний аромат.
Доповнюють подарунок також деталі: стильна упаковка з принтом, яскравий наповнювач, стрічки для максимально святкового настрою та листівка.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VVU&CCO |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Тип | Фен |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхід для заряджання | 24 V / 1 A |
| Емкость батареи | 6 × 2600 mAh |
| Мoдель | CFJ-2 (24 V) |
| Мощность | 350 W |
| Напряжение | 24 V В |
| Особенности | подарункове паковання із соєвою свічкою та листівкою |
| Режими | Природне / тепле повітря |
| Розміри | 260 × 145 × 70 мм |
| Тип фена | На акумуляторах |
| Цвет | 7068 |
| Час заряджання | 5 год |
- Цена: 2 628,21 ₴









