
Мультипіч (аерофритюрниця) Xiaomi LIVEN Visual Oil Free Air Fry Pan 4.5L Visual Edition (Китайська вилка) Q-STORE
2 119,71 ₴
- Нет в наличии
- Код: KZ-J4510
LIVEN Visual Oil Free Air Fry Pan 4.5L Visual Edition ( KZ-J4510) — аерогриль, що має функції циркуляційної випічки на 360°, рівномірне нагрівання без перевертання. Пластинчаста конструкція забезпечує найкращий ефект циркуляції гарячого повітря. Їжа запікається в аерогрилі, виходить золотистою та хрумкою, не згораючи.
Функція цілодобового таймінгу: їжа буде приготована за розкладом. Температура регулюється: 80-200 ° C, час регулюється: 1-30 хвилин.
Гаряче повітря високої температури та мікроциркуляція пари випікають продукти, роблячи їх нежирними, ніжними, хрусткими зовні та ніжними всередині.
Візуальне віконце дозволяє бачити весь процес приготування, дозволяючи бачити смачні страви чіткіше та інтуїтивніше, дозволяючи легко регулювати час та температуру приготування.
Інтуїтивно зрозумілі кнопки керування, розташовані зверху, дозволяють легко контролювати час і температуру, і ви можете розпочати свою гастрономічну подорож одним натисканням.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liven |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | Visual |
| Материал | ABS-пластик |
| Мощность | 1200 W |
| Объем | 4.5 л |
| Особенности | Циркуляція повітря 360°, чаша з прозорим вікном |
| Режими | 10 програм, ручне регулювання |
| Розміри | 280 × 240 × 305 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Температурні режими | Від 80 до 200 °C |
| Тип питания | 220 V/50 Гц |
| Цвет | white |
- Цена: 2 119,71 ₴






