
Мультипіч (аерофритюрниця) Mijia Smart Air Fryer 4,5L + (перехідник на EU розетку) Q-STORE -shopping-without-problems-
3 313,83 ₴
- Нет в наличии
- Код: MAF06
Mijia Smart Air Fryer 4.5L підходить для приготування грилю, запікання, розморожування, ферментації та смаження завдяки широкому діапазону температур від 40 до 200 °C.
Ефективний нагрівальний елемент потужністю 1200 Вт швидко досягає бажаної температури, а циркуляція на 360 градусів зменшує потребу перевертати продукти під час приготування. Датчик температури з негативним коефіцієнтом температур (NTC) підвищує точність визначення температури приготування в духовці.
Ви можете керувати фритюрницею Mijia Smart Air за допомогою додатка, в якому ви можете вибрати з більш ніж 50 рецептів з встановленою температурою та налаштуваннями вентилятора.
Також можна настроїти гаджет за допомогою голосових команд Xiao AI або запросити оновлення про приготування їжі. Пристрій може працювати до восьми годин, а об'єм фритюрниці 4.5 л робить її придатною для сім'ї.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MiJia |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплект поставки | Мультипіч(аерофритюрниця); кабель живлення; інструкція |
| Мoдель | Smart Air Fryer 4,5L |
| Материал | Неіржавна сталь + пластик |
| Мощность | 1200 W |
| Розміри | 330 × 300 × 250 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип питания | Від мережі |
| Цвет | 7068 |
- Цена: 3 313,83 ₴








