Якісний і стильний фірмовий рюкзак Tigernu T-B3593A призначений для повсякденного використання, ідеально за розмірами підходить для міських умов або подорожей. Також, у фірмовому рюкзаку Tigernu є наявність місця для ноутбука розміром до 15,6".
Рюкзак виготовлено з якісної фірмової тканини — поліестер, який має водовідштовхувальні властивості, стійкість до порізів і розривів.
Всі елементи рюкзака Tigernu, що несуть навантаження, додатково посилені, що дає змогу витримувати величезну вагу навіть у разі активного використання.
Під час виробництва рюкзаків Tigernu використовують тільки якісну фурнітуру. На підкладці та інших елементах нанесені знаки TGN-Tigernu, щоб захистити власну марку від підробок.
ОСОБЛИВОСТІ:
−наявний USB-порт;
−матеріал — поліестер;
−кишеня антикрадій;
−місце для ноутбука 15,6".
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tigernu |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 17 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | T-B3593A |
| Максимальна діагональ ноутбука | 15.6" |
| Розміри | 46 × 31 × 13 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип конструкции | Дволямковий |
| Цвет | Gray |
- Цена: 2 011,15 ₴





