Tigernu T-B3249А — це сучасний, компактний рюкзак з максимальною кількістю робочого простору. Він відмінно підійде тим, кому подобається мінімалістичний дизайн та практичність.
Рюкзак виготовлений з водостійкого матеріалу — нейлон, який також стійкий до порізів та розривів.
Рюкзак складається з основного відділення, передньої кишені на блискавці та двох бічних кишень. У комплекті з рюкзаком йде гаманець з аналогічного матеріалу. Збоку рюкзака є зовнішній USB-порт. Усередині рюкзака до нього підведений шнур, який можна підключити до Power Bank і потім заряджати телефон на ходу у будь-який зручний час.
За рахунок свого універсального дизайну як зовні, так і всередині модель T-B3249А підійде як дорослому, так і школяру та студенту.
ОСОБЛИВОСТІ:
−зовнішній USB-вихід;
−об'єм: 15 л;
−кількість відділень: 4;
−матеріал: нейлон;
−відділення під ноутбук: вбудоване;
−сумісний з ноутбуком: 15,6".
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tigernu |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал | Нейлон |
| Объем | 15 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | T-B3249A |
| Максимальна діагональ ноутбука | 15.6" |
| Розміри | 43 × 29 × 14 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип конструкции | Дволямковий |
| Цвет | 7073 |
- Цена: 1 282,11 ₴










