Фірмовий міський рюкзак Tigernu T-B3331A з наявністю зовнішнього USB-порту для заряджання телефона або інших пристроїв.
Якісний і стильний фірмовий рюкзак Tigernu T-B3331A призначений для повсякденного використання, ідеально за розмірами підходить для міських умов або подорожей. У фірмовому рюкзаку Tigernu є наявність відсіку для ноутбука розміром до 15.6". Безліч кишень дає змогу розкласти всі речі на свої місця, що робить приємним використання рюкзака щодня, а також є кілька прихованих відділень, призначених для документів та інших цінних речей.
Рюкзак виготовлено з якісної фірмової тканини — щільний зносостійкий нейлон, який має водовідштовхувальні властивості, стійкість до порізів і розривів.
Всі елементи рюкзака Tigernu, що несуть навантаження, додатково посилені, що дає змогу витримувати величезну вагу навіть у разі активного використання.
Під час виробництва рюкзаків Tigernu використовують тільки якісну фурнітуру. На підкладці та інших елементах нанесені знаки TGN-Tigernu щоб захистити власну марку від підробок.
ОСОБЛИВОСТІ:
−блискавка з підвищеною міцністю та захистом від потрапляння вологи;
−зовнішній USB роз'єм для зарядки пристроїв;
−кількість відділень: 2;
−кількість кишень, відсіків та органайзерів: 9;
−матеріал: зносостійкий нейлон.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tigernu |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал | Нейлон |
| Объем | 16 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | T-B3331A |
| Максимальна діагональ ноутбука | 15.6" |
| Розміри | 43 × 30 × 15 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип конструкции | Дволямковий |
| Цвет | Gray |
- Цена: 1 639,20 ₴





