T-B3105-3A — це розширена версія популярного рюкзака, який вже завоював зізнання. Одні з ключових особливостей цієї моделі — це зручність, універсальність та надійність. Це ідеальний супутник для ваших мандрівок, здатний вмістити все необхідне.
Рюкзак T-B3105-3A також оснащений захисним відділенням для ноутбука розміром 15,6 дюйми, що гарантує надійний захист вашого обладнання. З різноманітністю органайзерів, бічних кишень та прихованих відділень у спинці, ви з легкістю організуєте свої речі.
Комфортне носіння забезпечують зручна спина та нагрудна лямка. З іншого боку, матеріал рюкзака та блискавки відповідають високим стандартам якості та мають водонепроникні властивості.
ОСОБЛИВОСТІ:
−Рюкзак виготовлений із вологозахисного матеріалу;
−Високоякісні блискавки та міцні пластикові пряжки;
−Рюкзак складається з основного відділення та відділення-органайзера, а також двох бічних та передньої кишень;
−Відділення для ноутбука 15,6 та планшета;
−Потайна кишеня-антикрадій на спинці рюкзака для телефону, паспорта та гаманця;
−Основне відділення має двошарову блискавку, яка захистить вміст від зловмисників і запобігатиме мимовільному відкриттю на ходу;
−Ергономічна дихаюча спинка;
−Широкі комфортні лямки, що регулюються по довжині;
−Надійна та комфортна ручка-перенесення;
−Зовнішній USB-порт.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
−Тип: рюкзак для ноутбука;
−Стиль: міський;
−Максимальна діагональ ноутбука: 15,6";
−Спинка: ортопедична
−Основний матеріал: нейлон;
−Матеріал підкладки: поліестер;
−Застібка: блискавка.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tigernu |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал | Нейлон |
| Объем | 22 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | T-B3105-3A |
| Максимальна діагональ ноутбука | 15.6" |
| Розміри | 46 × 30 × 15 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип конструкции | Дволямковий |
| Цвет | 7073 |
- Цена: 1 680,34 ₴








