
Дитячий cмарт-годинник Hoco Y101 46mm. SIM 4G. Wi-Fi. 680 mAh. IP65 Blue Q-STORE -shopping-without-problems-
2 317,40 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6942007626439
Дитячий смарт-годинник HOCO Y101 — це стильний і яскравий гаджет для юних користувачів. Смарт-годинник має приємний для дитини дизайн і широкий корисний функціонал. Годинник оснащений сенсорним екраном з діагоналлю 1,83 дюйма та роздільною здатністю 240 × 284 пікселі, що забезпечує чітке та яскраве зображення. Годинник має функцію дзвінка (у тому числі — екстрені дзвінки) і підтримує картку Nano SIM (з адаптером Micro SIM). Гаджет підтримує мережі 4G, позиціонування (GPS + LBS + Wi-Fi), що надає високу точність позиціонування, підтримує отримання інформації, відтворення музики, функцію відеодзвінка, голосові повідомлення, 22 мови (включно з українською) та інші функції. Має вбудовану камеру, опцію розпізнавання обличчя, будильник, секундомір, калькулятор, календар, вимірювання кроків, різноманітні стилі та заставки для робочого столу. Місце розташування годинника можна знайти на карті в додатку. Корпус годинника виготовлений з удароміцного пластику, який надійно оберігає його від пошкоджень при ударах і падіннях, має стандарт пило- і вологозахисту IP65: гаджет захищений від попадання пилу і піску, а також витримує короткочасне занурення у воду.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 680 mAh |
| Беспроводные интерфейсы | GPS, LBS, Wi-Fi, 4G |
| Время работы | 1 – 2 дні |
| Мoдель | Y101 |
| Материал | ABS + PC |
| Обсяг оперативної пам'яті | 1 GB |
| Розмір дисплею | 46 mm |
| Розміри | 50 × 41 × 14 мм |
| Спосіб зарядки | Дротовий |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип питания | 11692 |
| Флеш пам'ять | 16 GB |
| Функции | Вологозахист IP65, здійснення дзвінків, підтримка фото |
| Цвет | Blue |
- Цена: 2 317,40 ₴




