Дитячий смартгодинник Kids SM LT38 LBS+IP65 — це гарна альтернатива смартфона. Модель підтримує nano-SIM і дозволяє дзвонити на 15 записаних номерів.
НАДІЙНІСТЬ І БЕЗПЕКА
У годинник вбудована система LBS, що дає можливість точно визначити, де перебуває ваша дитина. А функція відстеження годинника допомагає контролювати її пересування. Кнопка SOS допомагає дитині швидко викликати допомогу в екстрених ситуаціях.
ПІДТРИМУЙТЕ ПОСТІЙНИЙ ЗВ’ЯЗОК З ДИТИНОЮ
У смартгодинник можна вставити nano-SIM та записати до 15 телефонних номерів. Ви зможете подзвонити дитині в будь-який момент, навіть якщо у неї немає смартфона. Wi-Fi та LTE дають змогу спілкуватися з дитиною, під’єднавши гаджет до інтернету.
АКУМУЛЯТОР 500 мАГ та ВОЛОГОЗАХИСТ
Смартгодинник має акумулятор ємністю 500 мАг, чого вистачає на декілька днів роботи. Захист за стандартом IP65 робить пристрій вологостійким. Він не боїться бризків, тож можна сміливо мити руки, не знімаючи аксесуар. Корпус гаджета виготовлений з поєднання пластика й металу, тож він міцний і зносостійкий.
ВЕЛИКИЙ ЯСКРАВИЙ ДИСПЛЕЙ
Екран з діагоналлю 1,85” має роздільну здатність 240 х 280 пікселів. Зображення Kids SM LT38 LBS+IP65 буде чітким і яскравим.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 500 mAh |
| Беспроводные интерфейсы | LBS, Wi-Fi, 2G (GSM), 3G (WCDMA), 4G (LTE) |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Застосунок | Невідомо |
| Мoдель | LT38 LBS+IP65 |
| Материал | Пластик + метал |
| Обсяг оперативної пам'яті | 192 Mb |
| Розмір дисплею | 1.85" |
| Розміри | 270 × 43.2 × 12.6 мм |
| Спосіб зарядки | Дротовий і бездротовий |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Сумісна система | Android 4.4 та вище; iOS 8.0 та вище |
| Тип питания | 11692 |
| Флеш пам'ять | 128 Mb |
| Функции | IP65, nano-SIM, дзвінки на 15 номерів, 4G відеодзвінки, кнопка SOS, функція відстеження годинника, камера 0,08 Мп, 7 ігор |
| Цвет | Blue |
- Цена: 2 606,50 ₴



