Смартгодинник IWO W7 IP67 Amoled — функціональність у компактному корпусі. Модель має безліч спортивних режимів та датчики для відстеження стану свого організму. Розумний годинник може приймати дзвінки й відповідати на повідомлення після з’єднання зі смартфоном.
Дисплей з діагоналлю 1,43 дюйма зручний у користуванні. Матриця AMOLED забезпечує яскраве та якісне зображення.
З’єднання з телефоном відбувається за допомогою Bluetooth 5.4. Жодних збоїв і затримок!
Ємність акумулятора 400 mAh, тому працює годинник без підзарядки до 7 днів. Модель підтримує бездротову зарядку.
Захист за стандартом IP67 забезпечує водонепроникність корпусу. Смартгодинник можна не знімати під час приймання душу або миття рук.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IWO |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип | Умные часы |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 400 mAh |
| Беспроводные интерфейсы | Bluetooth |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Время работы | До 7 днів |
| Застосунок | Da Fit |
| Мoдель | W7 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 2 GB |
| Розмір дисплею | 1.43" |
| Спосіб зарядки | Дротовий і бездротовий |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Сумісна система | Android 5.0 та вище; iOS 10.0 та вище |
| Тип питания | 11692 |
| Флеш пам'ять | 128 Mb |
| Функции | Мультиспортивний режим, крокомір, моніторинг сну, Bluetooth-дзвінки |
| Цвет | 7068 |
Информация для заказа
- Цена: 1 578,07 ₴






