HOWEAR GT4 Mini — елегантно оформлений смартгодинник із трекером здоров'я, спортивними режимами та ChatGPT.
МІНІМАЛІСТИЧНИЙ ДИЗАЙН
Пориньте в неперевершену вишуканість нового HOWEAR GT4 Mini з його мінімалістичним, але елегантним дизайном. 1,27-дюймовий екран з роздільною здатністю 360 x 360 пікселів забезпечує яскраве, насичене життям, чітке та деталізоване зображення.
ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ВІДСТЕЖЕННЯ СТАНУ ЗДОРОВ'Я
Завдяки передовим датчикам можна відстежувати частоту серцевих скорочень або контролювати якість сну, отримуючи точні дані для турботи про своє здоров'я. Крім того, безліч спортивних режимів дозволять отримати максимум задоволення від тренувань.
ЗАВЖДИ НА ЗВ'ЯЗКУ
У HOWEAR GT4 Mini реалізовано новітні технології Bluetooth та інтелектуальний голосовий помічник, що дають змогу насолоджуватися тренуваннями, навіть не торкаючись телефону. Ба більше, функція GPT Chat дає змогу використовувати найкращі технології.
ВОЛОГОЗАХИЩЕНІСТЬ
Клас захисту IP67 забезпечує захист смартгодинника від пилу та води. Гаджет не боїться бризок і дощу.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 220 mAh |
| Беспроводные интерфейсы | Bluetooth |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Застосунок | WearFit Pro |
| Мoдель | GT4 mini IP67 |
| Материал | Цинковый сплав |
| Обсяг оперативної пам'яті | 2 GB |
| Розмір дисплею | 1.27" |
| Спосіб зарядки | Дротовий і бездротовий |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Сумісна система | Android 4.4 та вище; iOS 8.0 та вище |
| Тип питания | 11692 |
| Флеш пам'ять | 128 Mb |
| Функции | Здійснення дзвінків, вологозахист IP67, фітнес-трекер, вимірювання серцевого ритму, моніторинг кисню в крові, моніторинг сну, ChatGPT |
| Цвет | Gold |
- Цена: 1 230,12 ₴






