Смартгодинник Fendior S30 Pro Max+TWS — це сучасність і функціональність. Це ідеальний аксесуар для зв'язку та спілкування. Завдяки функції Bluetooth-дзвінків ця модель дає вам свободу і зручність здійснення дзвінків навіть без використання телефону. Поєднуючи в собі стиль і функціональність, S30 ProMax є ідеальним вибором для активного способу життя.
Сумісний з iOS та Android, він надає широкий спектр функцій: календар, будильник, моніторинг сну, фітнес-трекінг, моніторинг пульсу, музичний плеєр та голосовий асистент зі штучним інтелектом. Ідеально підходить для активного способу життя та зручності у повсякденному житті.
Смартгодинник S30 ProMax — це бюджетний комбінований пристрій, де ви отримуєте два за ціною одного. У комплекті йдуть бездтротові навушники.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 120 mAh |
| Беспроводные интерфейсы | Bluetooth |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Застосунок | Hryfine |
| Мoдель | S30 Pro Max |
| Обсяг оперативної пам'яті | 2 GB |
| Розмір дисплею | 2" |
| Розміри | 49 мм |
| Спосіб зарядки | Дротовий і бездротовий |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Сумісна система | Android 5.0 та вище; iOS 10.0 та вище |
| Тип питания | 11692 |
| Функции | Фітнес-трекер, прослуховування музики, відстеження сну, розумний будильник, відстеження часу активності, відстеження швидкості руху |
| Цвет | Blue |
- Цена: 577,06 ₴







