Смартгодинник Fendior R6 Pro Amoled — функціональність у компактному корпусі. Модель має безліч спортивних режимів та датчики для відстеження стану свого організму. Розумний годинник нагадує про вхідні дзвінки та повідомлення після з’єднання зі смартфоном.
Дисплей з діагоналлю 1,43 дюйма зручний у користуванні. Матриця AMOLED гарантує яскраве, чітке й деталізоване зображення. З’єднання з телефоном відбувається за допомогою Bluetooth. Жодних збоїв і затримок!
Ємність акумулятора 380 mAh, тому працює годинник без підзарядки 5–10 днів. Модель підтримує бездротову зарядку.
Виготовлений гаджет з металу. Він зносостійкий і міцний, тому прослужить тривалий час.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип | Умные часы |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 380 mAh |
| Беспроводные интерфейсы | Bluetooth |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Время работы | 5 – 10 днів |
| Застосунок | Hryfine |
| Мoдель | R6 Pro |
| Обсяг оперативної пам'яті | 2 GB |
| Розмір дисплею | 1.43" |
| Спосіб зарядки | Дротовий і бездротовий |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Сумісна система | Android; iOS; Windows |
| Тип питания | 11692 |
| Функции | Рівень кисню у крові, датчик серцевого ритму, оповіщення про дзвінки / смс /, крокомір, будильник |
| Цвет | Grey |
Информация для заказа
- Цена: 1 367,24 ₴




