Смартгодинник Fendior S9 Pro+TWS — функціональність у компактному корпусі. Модель має безліч спортивних режимів та датчики для відстеження стану свого організму. Розумний годинник може приймати дзвінки й відповідати на повідомлення після з’єднання зі смартфоном.
Дисплей з діагоналлю 2,2 дюйма зручний у користуванні. З’єднання з телефоном відбувається за допомогою Bluetooth 5.2. Жодних збоїв і затримок!
Ємність акумулятора 200 mAh, тому працює годинник без підзарядки 5–7 днів. Модель підтримує бездротову зарядку.
Виготовлений гаджет з поєднання цинкового сплаву та ABS. Він зносостійкий і міцний, тому прослужить тривалий час. Вологозахист IP67 забезпечує захист від пилу й води.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Тип | Умные часы |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 200 mAh |
| Беспроводные интерфейсы | Bluetooth |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Застосунок | Hryfine |
| Мoдель | S9 Pro |
| Материал | Цинковий сплав + ABS |
| Обсяг оперативної пам'яті | 2 GB |
| Розмір дисплею | 2.2" |
| Спосіб зарядки | Дротовий і бездротовий |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Сумісна система | Android 5.0 та вище; iOS 9.0 та вище |
| Тип питания | 11692 |
| Функции | Управління камерою смартфона, фітнес-трекер, відстеження сну, відстеження часу активності, відстеження швидкості руху, підрахунок пройденої відстані |
| Цвет | Orange |
Информация для заказа
- Цена: 625,06 ₴







