Смартгодинник BIG V200 Pro Max IP65 з AMOLED-екраном з роздільною здатністю, високою якістю та багатьма іншими перевагами.
Модель здатна контролювати температуру тіла, моніторити сон, вимірювати частоту серцевих скорочень та рівень кисню в крові. Також смартгодинник допоможе контролювати всі події в календарі, відповідати на дзвінки, коли користуватися смартфоном незручно, та відтворювати музику через Bluetooth.
Алюмінієвий корпус стійкий до пошкоджень. А захист за стандартом IP65 робить гаджет вологозахищеним.
Акумулятор ємністю 220 мАг забезпечує до 5 днів автономної роботи. В комплекті йде магнітний кабель для бездротової зарядки годинника.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Big |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 220 mAh |
| Беспроводные интерфейсы | Bluetooth |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Время работы | До 5 днів |
| Застосунок | WearFit Pro |
| Мoдель | V200 Pro Max |
| Материал | Алюминий |
| Обсяг оперативної пам'яті | 64 Mb |
| Розмір дисплею | 44 mm |
| Розміри | 22 × 12 × 2 см |
| Спосіб зарядки | Дротовий і бездротовий |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Сумісна система | Android 5.0 та вище; iOS 10.0 та вище |
| Тип питания | 11692 |
| Функции | Рівень кисню у крові, датчик серцевого ритму, оповіщення про дзвінки / смс / соціальні мережі, управління музичним плеєром, крокомір |
| Цвет | Silver |
Информация для заказа
- Цена: 823,89 ₴






