Смартгодинник Fendior Z03 Pro IP65 — стильний і функціональний аксесуар. Модель оснащена великим 2-дюймовим дисплеєм, тому користуватися годинником дуже зручно.
Аксесуар має акумулятор ємністю 200 мАг. Він може працювати без підзарядки впродовж 3–5 днів. Захист за стандартом IP65 забезпечує вологостійкість пристрою. Можна не знімати годинник із зап’ястя, коли миєте руки.
Функція моніторингу сну, мультиспортивний режим — усе це допомагає слідкувати за здоров’ям. А функція Bluetooth-дзвінків дозволяє відповідати на вхідні дзвінки, коли незручно користуватися смартфоном.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 200 mAh |
| Беспроводные интерфейсы | Bluetooth, Wi-Fi |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Время работы | 3 – 5 днів |
| Застосунок | Hryfine |
| Мoдель | Z03 Pro |
| Обсяг оперативної пам'яті | 2 GB |
| Розмір дисплею | 2.04" |
| Спосіб зарядки | Дротовий і бездротовий |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Сумісна система | Android; iOS |
| Тип питания | 11692 |
| Функции | Мультиспортивний режим, крокомір, моніторинг сну, Bluetooth-дзвінки |
| Цвет | 7073 |
Информация для заказа
- Цена: 637,63 ₴





