Keqiwear WS-C9 Ultra Black─ унікальний та надійний смарт-годинник. Його зовнішній вигляд, якість виготовлення та широкий функціонал не залишить нікого байдужим. Головною особливістю годинника Keqiwear WS-C9 Ultra є підтримка дзвінків по Bluetooth, прийняття/відповідь/відмова від дзвінків, а також наявність NFC.
Корпус смарт-годинника виготовлений з металу, на нижній частині розташовуються контакти для зарядки та оптичний датчик. Знімний силіконовий ремінець можна легко замінити іншим за потреби. Водонепроникність відповідає IP67, тож годинник Keqiwear WS-C9 Ultra захищено від води під час занурення пристрою до 1 м з тривалістю до 30 хвилин.
Функції:
−підтримка NFC;
−бездротова зарядка;
−рівень кисню у крові;
−датчик серцевого ритму;
−оповіщення про дзвінки / смс / соціальні мережі;
−управління музичним плеєром;
−шагомер;
−лічильник калорій;
−моніторинг сну;
−будильник;
– підтимка Google Assistant, Siri;
−знімний ремінець.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 350 mAh |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Мoдель | WS-C9 Ultra |
| Розмір дисплею | 1.55" |
| Розміри | 45 × 38 × 13 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип питания | 11692 |
| Функции | Підтримує здійснення дзвінків через смартфон, фітнес-трекер, вимірювання серцевого ритму |
| Цвет | 7073 |
- Цена: 819,32 ₴


