CHAROME T8 Ultra HD Call Smart Watch Orange ─ унікальний та надійний смарт-годинник. Його зовнішній вигляд, якість виготовлення та широкий функціонал не залишить нікого байдужим. Головною особливістю годинника T8 Ultra є підтримка дзвінків по Bluetooth, прийняття/відповідь/відмова від дзвінків, а також наявність NFC.
Корпус смарт-годинника виготовлений з металу, на нижній частині розташовуються контакти для зарядки та оптичний датчик. Знімний силіконовий ремінець можна легко замінити іншим за потреби. Водонепроникність відповідає IP67, тож годинник T8 Ultra захищено від води під час занурення пристрою до 1 м з тривалістю до 30 хвилин.
Функції:
−підтримка NFC;
−бездротова зарядка;
−рівень кисню у крові;
−датчик серцевого ритму;
−оповіщення про дзвінки / смс / соціальні мережі;
−управління музичним плеєром;
−шагомер;
−лічильник калорій;
−моніторинг сну;
−будильник;
– підтимка Google Assistant, Siri;
−знімний ремінець.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CHAROME |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 350 mAh |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Мoдель | T8 Ultra |
| Розмір дисплею | 1.55" |
| Розміри | 45 × 38 × 13 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип питания | 11692 |
| Функции | Підтримує здійснення дзвінків через смартфон, фітнес-трекер, вимірювання серцевого ритму |
| Цвет | Orange |
- Цена: 1 563,21 ₴



