
Портативна колонка-мікрофон HOCO BK5 Cantando karaoke microphone, 5W, Blue Q-STORE -shopping-without-problems-
703,33 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6931474742308
Бездротовий караоке мікрофон Hoco BK5 — брендовий, якісний і багатофункціональний мікрофон з чудовими характеристиками, в унікальному, стильному і вишуканому дизайні.
Мікрофон Hoco BK5 має сучасний полегшений корпус з алюмінієвого сплаву в двох кольорах на вибір. Відмінний, гучний і якісний звук, зручний і ергономічний, продуманий в деталях дизайн, надійність гарантована відомим брендом і весь спектр застосування сучасного портативного караоке мікрофона роблять Hoco BK5 відмінним вибором для співу.
Мікрофон оснащений з'єднанням Bluetooth 5 з високою чутливістю і стабільністю, технологією відлуння-реверберації і багатошаровим шумозаглушенням, що дає вам відчуття фантастичного свята музики. Оригінальний Bluetooth мікрофон BK5 зовні вдає із себе сучасний вокальний мікрофон із циліндричним модулем, встановленим у рукоять. У цей модуль вбудований потужний динамік на 5W і кнопкова панель управління. Інтерфейс підключень (DC / AUX, TF, навушники) розташований у нижній частині модуля.
Караоке-мікрофон Hoco BK5 сумісний з мобільними додатками для пристроїв на iOS і Android. Ви можете виконувати улюблені пісні під'єднавши мікрофон до свого девайса за допомогою Bluetooth. Крім того, ви можете під'єднати його до телефона через 3,5-мм аудіокабель і насолоджуватися улюбленою музикою через TF-карту (не входить до комплекту). Чудова якість виготовлення і портативний дизайн роблять мікрофон Hoco фаворитом серед любителів музики.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1200 mAh |
| Время работы от аккумулятора | 6 годин |
| Интерфейс | Bluetooth 5.0; AUX; microSD |
| Материал | ABS-пластик |
| Модель колонки | BK5 Cantando karaoke |
| Мощность | 5 W |
| Розміри | 79 × 79 × 270 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип | 269711 |
| Тип питания | 11692 |
| Цвет | 7072 |
| Час заряджання | 3 |
- Цена: 703,33 ₴







