
Портативна колонка Xiaomi Redmi Bluetooth Speaker 2, 5W, Black Q-STORE -shopping-without-problems-
1 082,71 ₴
- Готово к отправке
- Код: QBH4327CN
Mi Bluetooth Speaker 2 Black — звук, як витвір мистецтва прямо на вашому столі.
− Мінімалістичний дизайн.
− Професійне звучання TYMPHANY.
− Тривалий строк служби батареї.
МІНІМАЛІСТИЧНИЙ І ДУЖЕ ПРОСТИЙ ДИЗАЙН
Сегментований дизайн, анодований алюмінієвий сплав прикрашає верхню частину конструкції, активація пристрою відбувається одним легким дотиком. Нижня частина виконана з якісного та приємного на дотик PC + ABS матеріалу.
ЯКІСНИЙ ДИНАМІК, ЯКИЙ СПОДОБАЄТЬСЯ ВАМ
Професійна датська розробка TYMPHANY (Difen Ni) має класичний дизайн динаміка-сітки для акустичної системи Xiaomi Bluetooth Speaker 2. Тому звучання ясне та барвисте, насичене низькими басами та гарними високими тонами, баланс звуку просто чудовий, тому ви чуєте гучне і гучне.
ПРОСТЕ КЕРУВАННЯ
Верхня частина циліндра виконує безліч функцій, реагуючи на ваші торкання, так що ви можете підключати аудіо обладнання, регулювати гучність, відтворювати або зупиняти звучання:
1. Щоб підключити живлення, натисніть і утримуйте верхню частину колонки. А один короткий натиск дозволить призупинити або відтворити композицію.
2. Швидким подвійним натисканням можна підключити Bluetooth. Так само розірвіть з'єднання.
3. Налаштуйте потрібний рівень гучності поворотом верхньої частини колонки на 360°.
BLUETOOTH 4.1
Xiaomi Bluetooth Speaker 2 має вбудований Bluetooth 4.1, що дозволяє поєднувати пристрій з безліччю сучасних пристроїв: планшети, плеєри, смартфони, ноутбуки і т.д. Дальність прийому сигналу становить 10 м-коду.
БІЛЬШЕ МУЗИКИ ДО 7 ГОДИН
Вбудована батарея має ємність 1200mAh та може відтворювати вашу улюблену музику до 7 годин.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1200 mAh |
| Время работы от аккумулятора | 7 год |
| Интерфейс | Bluetooth |
| Материал | Металл/пластик |
| Модель колонки | Redmi Bluetooth Speaker 2 |
| Мощность | 5 W |
| Особенности | Встроенный микрофон |
| Розміри | 60 × 60 × 93.3 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип | 269711 |
| Тип питания | 11692 |
| Формат акустики | 1 |
| Цвет | Black |
- Цена: 1 082,71 ₴








