
Портативна колонка BOROFONE BR27 Dear sports BT speaker, 5W, Grey Q-STORE -shopping-without-problems-
368,52 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6974443388466
Портативна колонка Borofone BR27 Dear sports BT speaker Grey ─ це ідеальне поєднання звуку, ергономічності і ціни.
Бездротове з'єднання Bluetooth забезпечує мобільність користування під час прослуховування музики. Корпус аксесуара виконаний в практичній та стильній круглій формі, виготовлений з приємного на дотик пластика з елементами текстилю в зоні динаміків.
Компактні розміри пристрою і невелика петелька дозволяють з легкістю брати його з собою на прогулянку або в похід, прикріпивши колонку, наприклад, на сумці або поясі.
Модель має акумулятор ємністю 500 mAh для комфортної і тривалої експлуатації, використання в режимі відтворення можливе до 5 годин. Аксесуар оснащений кнопками регулювання гучності, управління відтворенням і вимиканням.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 500 mAh |
| Время работы от аккумулятора | 5 год |
| Интерфейс | Bluetooth; USB; TF; FM; TWS |
| Модель колонки | BR27 |
| Мощность | 5 W |
| Розміри | 97 × 97 × 47 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип | 269711 |
| Тип питания | 11692 |
| Цвет | 7074 |
| Час заряджання | 3 |
- Цена: 368,52 ₴


