Портативна колонка BOROFONE BR24 Fashion sports BT speaker Dark Green ─ оригінальна портативна стереосистема, яка потішить своїх власників якісним звуком.
Вбудований акумулятор ємністю 1200 мАг забезпечує безперервну роботу колонки протягом 2 годин. Колонка підтримує протокол HFP, що дозволяє використовувати пристрій як гарнітуру гучного зв'язку.
Аксесуар підключається до джерела звуку через Bluetooth 5.3. Корпус даної колонки представлений у комфортній круглій формі, виконаний із пластику.
Пристрій оснащений слотом для карт пам'яті, FM приймачем, роз'ємом USB. Колонка виконана в стильному дизайні та має петельку для зручного використання.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1200 mAh |
| Время работы от аккумулятора | 2 години |
| Интерфейс | Bluetooth; USB; TF; FM; TWS |
| Модель колонки | BR24 |
| Мощность | 10 W |
| Розміри | 180 × 73 × 73 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип | 269711 |
| Тип питания | 11692 |
| Цвет | Dark-Green |
| Час заряджання | 1.5 год |
Информация для заказа
- Цена: 416,51 ₴



