Бездротова Bluetooth-колонка HOCO HC7 вразить будь-кого своїм чистим і гучним звуком. Представлена акустика може відтворювати музику через Bluetooth, AUX кабель і навіть microSD карти. Колонка має форму циліндра. Зовні вона нагадує невелику бочку. З боків знаходиться тканинна сітка, вона закриває динаміки. На дні спеціальне силіконове кільце, щоб колонка не ковзала на гладкій поверхні. Нагорі розташований акуратний і зручний пульт управління, збоку мотузка для транспортування аксесуара і невеликий індикатор роботи.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2400 mAh |
| Время работы от аккумулятора | До 6 год |
| Интерфейс | Bluetooth 5.3; TF; FM; USB; AUX; TWS |
| Класс защиты | IPX5 |
| Модель колонки | HC7 Pleasant |
| Мощность | 10 W |
| Розміри | 180 × 75 × 75 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип | 269711 |
| Тип питания | 11692 |
| Формат акустики | 2.0 |
| Цвет | Black |
| Час заряджання | 3 |
Информация для заказа
- Цена: 596,49 ₴



