
Портативна колонка BOROFONE BR18 Encourage sports BT speaker, 5W, Navy Blue Q-STORE -shopping-without-problems-
302,82 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6974443381320
BOROFONE BR18 Encourage sports — це компактна портативна колонка з хорошим звучанням, яке забезпечують 3 якісних динаміки.
Автономність роботи забезпечує батарея ємністю 500 мАг, чого достатньо для 3 годин безперервної роботи колонки. Повна зарядка батареї відбувається за 1,5 години.
Безперервне Bluetooth-з'єднання забезпечує чип JL AC6965E — колонка безпроблемно працюватиме навіть на відстані 10 метрів від підключеного смартфону. Відтворювати улюблену музику можна не лише через Bluetooth, а й через карту пам'яті чи USB-накопичувач.
Колонка має невеликі розміри — 100 x 78 x 40 мм, та вагу всього 209 грамів. Тому її з легкістю можна взяти будь-куди з собою, адже вона не займе багато місця у вашому рюкзазку чи сумці.
Вихідна потужність — 5 Вт, частотний діапазон — від 20 до 20000 Гц.
BR18 Encourage sports — це хороший звук в компактному корпусі, який ви отримаєте за бюджетну ціну. Вона з легкістю покращить звучання вашого ноутбука, дозволить слухати музику як на природі, так і в офісі чи вдома.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 500 mAh |
| Время работы от аккумулятора | 3 години |
| Интерфейс | Bluetooth 5.0 |
| Модель колонки | BR18 Encourage sports |
| Мощность | 5 W |
| Розміри | 100 × 78 × 40 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип | 269711 |
| Тип питания | 11692 |
| Цвет | 7072 |
- Цена: 302,82 ₴


