Міні-колонка HOCO DS37 — це компактна аудіоколонка, яка надає портативне музичне задоволення. Незважаючи на свій невеликий розмір, вона забезпечує високоякісний звук та багаті баси. З підтримкою бездротової технології Bluetooth 5.0 вона забезпечує зручність підключення до ваших пристроїв. Колонка оснащена вбудованим акумулятором ємністю 500 mAh, щоб ваші обрані треки звучали до 4 годин. HOCO DS37 підтримує відтворення музики з TF-карти. Корпус акустики виготовлений із безпрограшної комбінації ABS-пластику та алюмінієвого сплаву. Легка і стильна, ця міні-колонка без зусиль поміщається в кишеню або сумку, що робить її ідеальним компаньйоном для подорожей. Насолоджуйтесь улюбленою музикою в будь-якому місці з HOCO DS37.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 500 mAh |
| Время работы от аккумулятора | 4 год |
| Интерфейс | Bluetooth 5.0 |
| Материал | ABS-пластик + алюмінієвий сплав |
| Модель колонки | DS37 |
| Мощность | 5 W |
| Розміри | 48 × 47 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип | 269711 |
| Тип питания | 11692 |
| Цвет | 7073 |
| Час заряджання | 2 години |
Информация для заказа
- Цена: 342,81 ₴







