BOROFONE BR28 Joyful sports BT speaker Gray — бездротова колонка, яка унікальна своїм сучасним дизайном і приємним м'яким підсвічуванням, що змінює колір.
Бездротова колонка з 5 режимами підсвічування дозволить вибирати те, що вам до смаку. Повного заряду вбудованої батареї вистачить на 2 години відтворення музики (залежить від режимів). Відтворює музику через Вluetooth, USB Flash та лінійний AUX вхід.
Колонка дає можливість підключитися без проводів до будь-якого пристрою. Завдяки роз'єму USB ви зможете підключати до колонки звичайні флешки з музикою.
Вбудований акумулятор дозволить вам брати портативну колонку із собою на природу, на дачу, і просто якщо ви любите слухати музику поза домашніми стінами. Колонка легка та міцна. Спеціальне покриття стійке до потертостей та подряпин. При своїх компактних розмірах відтворює по-справжньому приголомшливий звук.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 600 mAh |
| Время работы от аккумулятора | 2 години |
| Интерфейс | Bluetooth; USB; TF; FM; TWS |
| Модель колонки | BR28 |
| Мощность | 5 W |
| Особенности | LED-підсвічування |
| Розміри | 80 × 80 × 63 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип | 269711 |
| Тип питания | 11692 |
| Цвет | 7074 |
| Час заряджання | 2 години |
- Цена: 289,10 ₴




