
Портативна колонка BOROFONE BR25 Crazy sound colorful luminous BT speaker, 5W, Black Q-STORE -shopping-without-problems-
619,91 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6974443386509
+380 (67) 273-25-01
Бездротова bluetooth колонка з RGB кольоровим підсвічуванням Borofone BR25 Crazy sound colorful luminous. Колонка може відтворювати музику будь-яким способом: з USB флеш-накопичувача, TF картки пам'яті, по Bluetooth 5.3 а також може використовуватися як FM радіоприймач.
Функція TWS ─ дозволяє з'єднувати кілька безпровідних колонок у одну аудіо-систему. Портативна колонка BOROFONE BR25 світиться по всьому діаметру корпуса на 360 градусів, має чіткий та якісний звук.
Працює від вбудованого акумулятора або від micro-USB кабеля (входить у комплект).
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1200 mAh |
| Время работы от аккумулятора | 2 години |
| Интерфейс | Bluetooth 5.0; USB; FM; AUX; microSD |
| Материал | ABS-пластик |
| Модель колонки | BR25 Crazy sound colorful luminous |
| Мощность | 5 W |
| Розміри | 185 × 80 × 80 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип | 269711 |
| Формат акустики | 1 |
| Цвет | Black |
Информация для заказа
- Цена: 619,91 ₴



