BOROFONE BR46 Delight sports — це бездротова акустика із високоякісним звучанням, спеціально розроблена для використання на відкритому повітрі, під час прогулянок або занять спортом, в подорожах та походах. Ця модель відмінно підходить для прослуховування улюблених радіостанцій завдяки функції FM або відтворення музики зі смартфона. Сполучення з пристроями здійснюється за допомогою Bluetooth 5.4. Ви також можете підключати девайси через AUX-кабель. Додатково є порт для TF-карти та USB-флешки. Режим TWS дозволяє об’єднувати дві колонки для отримання сильнішого стереозвуку. При надходженні вхідного дзвінка під час під’єднання до смартфона можна поговорити по гучному зв’язку і повернутися до прослуховування музики.
Два 52-міліметрові динаміки потужністю 5 Вт кожний забезпечують яскраве та чітке звучання з низькими глибокими частотами. Вбудована батарея забезпечує до 4 годин безперервної роботи колонки (80% гучність, підсвічування вимкнене). Колонка легко керується кнопками на верхній панелі. З їх допомогою можна регулювати гучність, перемикати треки, ставити їх на паузу, обирати режим відтворення, приймати дзвінки, вмикати/вимикати LED-підсвічування та ін. Стильний дизайн BOROFONE BR46 Delight sports ідеально доповнить будь-який інтер’єр чи захід. Кілька режимів підсвічування не тільки виглядають красиво, але й дозволяють використовувати пристрій у темну пору доби. Портативна колонка BOROFONE BR46 Delight sports дає змогу влаштувати яскраву вечірку в будь-якому місці, не прив’язуючись до джерел живлення.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2400 mAh |
| Время работы от аккумулятора | До 4 годин |
| Интерфейс | Bluetooth; AUX; USB; TF; FM; TWS |
| Модель колонки | BR46 Delight |
| Мощность | 10 W |
| Особенности | LED-підсвічування |
| Розміри | 203.3 × 78.3 × 68 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип | 269711 |
| Тип питания | 11692 |
| Цвет | Red |
| Час заряджання | 3 |
- Цена: 669,05 ₴




