Портативна колонка BOROFONE BR26 Daring sports BT speaker Black передає весь спектр частот музики, що прослуховується, враховуючи глибокі баси.
Модель реалізована в оригінальному дизайні: тепер музику можна не тільки почути, а й побачити, адже аксесуар оснащений унікальним підсвічуванням. Короткий ремінець зробить експлуатацію пристрою комфортнішою. Корпус виготовлений із міцного пластику, який захистить колонку від пошкоджень, деякі елементи виконані із якісного силікону.
Модель має акумулятор ємністю 1500 mAh, який забезпечує до 2,5 години роботи без підзарядки. До джерела звуку можна підключитися за допомогою Bluetooth v.5.3 або роз'єму AUX, підтримується відтворення з карт пам'яті, USB-флешок, також є FM- приймач. За допомогою вбудованого мікрофона можна відповідати на дзвінки. Модель комплектується кабелями Micro-USB та AUX.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1500 mAh |
| Время работы от аккумулятора | 2.5 год |
| Интерфейс | Bluetooth; USB; AUX; FM |
| Модель колонки | BR26 Daring |
| Мощность | 5 W |
| Розміри | 207.5 × 90.8 × 79.6 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип | 269711 |
| Тип питания | 11692 |
| Цвет | Black |
| Час заряджання | 2 години |
- Цена: 599,92 ₴




