Ігрові навушники BOROFONE BO109 Bountiful — це стильна та функціональна комп’ютерна гарнітура, яка задовольнить потреби навіть найвибагливіших геймерів та меломанів. Модель має невелику вагу та практичну конструкцію, приваблює стильним дизайном та якісним виконанням. Її м’які амбушури обшиті приємною на дотик екошкірою, щільно прилягають до вух і надійно захищають від навколишнього шуму завдяки своїй ергономічній формі і досить міцному наголов’ю, що регулюється, що робить аксесуар максимально комфортним для кожного, незалежно від форми і розміру голови. За відтворення потужних, глибоких басів, насичених середніх та чистих високих частот відповідає сучасний звуковий процесор та великі динаміки діаметром 40 мм. На одному з навушників знаходиться регулятор гучності, всенаправлений мікрофон, який максимально реалістично передає звук і вихід вбудованого кабелю з роз’ємом mini-jack 3,5 мм. Довжина кабелю становить 2 м. У комплект гарнітури входить перехідник AUX (female) to 2 × AUX (male) для роздільного підключення мікрофона та навушників.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Страна производитель | Китай |
| Вид наушников | Накладные |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Микрофон | Встроенный |
| Назначение | Геймерские |
| Тип разъема | mini jack 3.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Кабель | Вбудований у корпус навушників |
| Комплект поставки | Навушники; перехідник AUX (female) to 2 × AUX (male) |
| Конструкція мікрофона | Вбудований в корпус навушників |
| Материал | Пластик |
| Матеріал амбушурів | Екошкіра |
| Модель навушників | BO109 Bountiful |
| Наявність активного шумозаглушення | Без активного шумоподавлення |
| Розміри | 202 × 195 × 88 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | Black |
| Частотный диапазон | 20 – 20000 Hz |
- Цена: 430,80 ₴







