
Бездротові спортивні навушники BOROFONE BE59 Rhythm neckband BT earphones Blue Q-STORE -shopping-without-problems-
255,96 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6974443388909
Бездротові навушники Borofone BE59 Rhythm надають незрівнянну якість звуку та гарантують свободу руху без проводів. Ідеально підходять для складних умов (наприклад, тренування) та для повсякденного використання. Навушники маленькі та легкі, що робить комплект ідеальним для багатогодинного використання, не навантажуючи вуха. Ергономічний дизайн забезпечує надійну посадку та запобігає випаданню навушників, а багатофункціональні кнопки дозволяють прийняти або завершити дзвінок, відтворювати музику, змінювати гучність, ставити на паузу звучання, перемикати треки.
ОСОБЛИВОСТІ БЕЗДРОТОВИХ НАВУШНИКІВ BOROFONE BE59 RHYTHM:
— Завдяки підтримці версії Bluetooth 5.3 навушники миттєво з’єднуються з широким спектром пристроїв та забезпечують безпрецедентну якість зв’язку.
— Високоякісне звучання для справжніх меломанів: глибокі баси і кристально чисті високі частоти завдяки діапазону частот від 20 Гц до 20 кГц.
— Компактний та зручний дизайн, який ідеально підходять для тривалого використання. Навушники зручно сидять у вухах, забезпечуючи надійну фіксацію та ізоляцію від зовнішніх шумів.
— Вбудований мікрофон дозволяє відповідати на дзвінки, при цьому можна займатися своїми справами.
— Інтуїтивно зрозуміле керування дозволяє перемикатися між треками, регулювати гучність та приймати дзвінки без необхідності діставати пристрій.
— Працюють до 30 годин у режимі прослуховування музики або спілкування та до 200 годин — у режимі очікування.
— Спеціальний індикатор показує рівень заряду навушників.
— Ємність акумулятора становить 200 mAh.
— Магнітна фіксація навушників на шиї.
— Підтримують звукові підказки китайською та англійською мовами.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Страна производитель | Китай |
| Вид наушников | Вакуумные |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Микрофон | Встроенный |
| Назначение | Для спорта |
| Тип подключения | Беспроводные |
| Тип разъема | Bluetooth 5.3 |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 200 mAh |
| Конструкція мікрофона | Вбудований в навушник |
| Модель навушників | BE59 Rhythm |
| Наявність активного шумозаглушення | Без активного шумоподавлення |
| Особенности | Підтримка голосових команд англійською та китайською мовами |
| Радиус действия | До 10 м |
| Розміри | 93 см |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Час заряджання | 1.5 |
| Час роботи, год | До 30 год |
| Частотный диапазон | 20 – 20000 Hz |
- Цена: 255,96 ₴


