
Бездротові накладні навушники HOCO W35 Max Joy BT headphones Green Q-STORE -shopping-without-problems-
604,49 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6942007625609
Бездротові навушники HOCO W35 Max надають незрівнянну якість звуку та гарантують свободу руху без обмежень. Ідеально підходять для подорожей та для повсякденного використання. Навушники компактні та легкі, що робить їх ідеальними для багатогодинного використання, не навантажуючи вуха. Ергономічний дизайн забезпечує надійну посадку та запобігає спаданню навушників.
Особливості бездротових навушників HOCO W35 Max:
1.Завдяки підтримці версії Bluetooth 5.3 навушники миттєво з’єднуються з широким спектром пристроїв та забезпечують безпрецедентну якість зв’язку.
2.Високоякісне звучання для справжніх меломанів: глибокі баси і кристально чисті високі частоти завдяки діапазону частот від 20 Гц до 20 кГц.
3.Компактний та зручний дизайн, який ідеально підходять для тривалого використання. Навушники мають зручну посадку, забезпечуючи надійну фіксацію та ізоляцію від зовнішніх шумів.
4.Працюють до 90 годин у режимі прослуховування музики або спілкування. Час роботи в режимі очікування становить 200 годин.
5.Ємність акумулятора: 800 mAh.
6.Легкі та м’які амбушури зі зручним регулюванням.
7.Підтримка перемикання пісень, відтворення/пауза пісень, регулювання гучності та приймання дзвінків.
8.Підтримка BT, TF-карти до 32GB, AUX.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид наушников | Накладные |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Микрофон | Встроенный |
| Тип подключения | Беспроводные |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 800 mAh |
| Комплект поставки | Навушники; зарядний кабель Type-C; кабель AUX |
| Конструкція мікрофона | Вбудований в навушник |
| Материал | Пластик |
| Модель навушників | W35 Max |
| Назначение | Для телефонів |
| Наявність активного шумозаглушення | Без активного шумоподавлення |
| Особенности | Підтримка голосових команд англійською та китайською мовами |
| Радиус действия | До 10 м |
| Розміри | 204 × 174 × 82 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип разъема | Bluetooth V5.3; 3.5 мм (mini-jack) |
| Цвет | Green |
| Час заряджання | 2 |
| Час роботи, год | До 90 год |
| Частотный диапазон | 20 – 20000 Hz |
- Цена: 604,49 ₴



