
Бездротові накладні навушники HOCO W56 Earl BT headphones Black Q-STORE -shopping-without-problems-
538,78 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6942007633321
Бездротові навушники HOCO W56 Earl надають незрівнянну якість звуку та гарантують свободу руху без обмежень. Ідеально підходять для подорожей та для повсякденного використання. Навушники зручні та легкі, що робить їх оптимальним варіантом для багатогодинного використання, не створюючи надмірне навантаження на вуха. Ергономічний дизайн забезпечує надійну посадку та запобігає спаданню навушників.
ОСОБЛИВОСТІ БЕЗДРОТОВИХ НАВУШНИКІВ HOCO W56 EARL:
• Завдяки підтримці версії Bluetooth 5.4 навушники миттєво з’єднуються з широким спектром пристроїв та забезпечують безпрецедентну якість зв’язку.
• Високоякісне звучання для справжніх меломанів: глибокі баси і кристально чисті високі частоти завдяки діапазону частот від 20 Гц до 20 кГц.
• Сучасний та зручний дизайн, який ідеально підходять для тривалого використання. Навушники мають зручну посадку, забезпечуючи надійну фіксацію та ізоляцію від зовнішніх шумів.
• Працюють до 28 годин у режимі прослуховування музики або спілкування та до 180 годин — у режимі очікування.
• Ємність акумулятора: 250 mAh.
• Регульоване наголов’я, м’які амбушури, які можна скласти всередину навушників, завдяки чому вони легко помістяться в сумку або рюкзак.
• Сенсорне керування: підтримка перемикання пісень, відтворення/пауза пісень, приймання та завершення дзвінків, звукових підказок китайською та англійською мовами.
• Навушники HOCO W56 Earl пропонують гнучкість у використанні завдяки підтримці кількох режимів підключення. Ви можете використовувати бездротове з’єднання через Bluetooth для максимальної свободи рухів або підключитися через кабель AUX до пристроїв без Bluetooth. Це робить навушники універсальним рішенням для різних ситуацій та пристроїв.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид наушников | Накладные |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Микрофон | Встроенный |
| Тип подключения | Беспроводные |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 250 mAh |
| Матеріал амбушурів | Екошкіра |
| Модель навушників | W56 Earl |
| Назначение | Для телефонів |
| Наявність активного шумозаглушення | Без активного шумоподавлення |
| Особенности | Підтримка голосових команд англійською та китайською мовами |
| Радиус действия | До 10 м |
| Розміри | 195 × 185 × 84 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип разъема | Bluetooth / AUX 3.5 мм |
| Цвет | Black |
| Час заряджання | 2 |
| Час роботи, год | До 28 годин |
| Частотный диапазон | 20 – 20000 Hz |
- Цена: 538,78 ₴




